extensionhumanhair.com
insan saçı ile uzatma dünya hakkında bilmeniz gereken her şey


Extensionhumanhair.com : İnsan saç uzatma dünya hakkında bilmeniz gereken her şeyi toplamak: nasıl uygulamak için, en iyi yöntemler ve yenilikler nelerdir, ne kadar onlar doğal saç yapılırve sentetik saç durumunda maliyeti. Keratin ile kesme, tarak, dikiş veya soğuk kaynak için yöntemler. Entegrasyonların boyutu yapay insan saçıdır. Peruk aksine, saç uzantıları baş hayali bir saç modeli oluşturma işlevi yok, ama kalınlaşma veya saç zaten uzama. Onlar gerçek insan saçı ile yapılabilir, ya da diğer sentetik lifler ile. Uzatma etkileri normalde doğal saç ile yapılamadı saç türü simüle. Çok sayıda aktris, şarkıcı ve ünlü yıllardır uzantıları kullandık. Uzatma uygulayarak farklı teknikler vardır, kuaför ekleyin. İlk teknik saç keratin tabanı ile uzantısı takmaktır. Estetik olarak, bu teknik mümkün olan en iyi sonucu vardır, ancak fiksatif tutkallar gerçek saç zarar verebilir ve cilt tahrişi ve alerjik reaksiyon oluşturabilir. İkinci teknik (Brezilya denir) bu gerçek saç için uzatma iplikçikleri bağlamaktır. Bu tekniğin sonucu kayda değerdir, ancak zaman içinde süre yaklaşık üç ay ile sınırlıdır. Üçüncü teknik (Africana denir) kelimenin tam anlamıyla dikili uzatma iplikçikleri olan saçınıza paralel örgüler oluşturmaktır. Bu teknik şimdiye kadar en hızlı, ama gerçek saç büyüme etkisi oldukça fark edilir. Bugün, diğer teknikler daha hızlı saç bantları zaten montaj klipleri veya çift taraflı bant olarak dokunmuş düzeltmek için kullanılır.

Gossip & News
05 Dec 19

Richard Bajon

Find put the latest hair collection, called Beard Design, made by Richard Bajon, international hairstylist from FR.

Ph: Joel Dart
Make-up: Romina Allio Laertitia Majer

hair-collections

04 Dec 19

8th International Cosmetics Trade Fair: from 20 to 22 January 2020

Save the Dates and join Japan's Largest Cosmetics Trade Show: COSME TOKYO 2020.

What can find at COSME TOKYO?

As largest show of its kind in Japan, Cosme Tokyo gathers lots of Made in Japan products which cannot be found in any other exhibitions. Especially products using regional and traditional ingredients like cherry blossom, rice , sake, attract international visitors.

The ongoing influence of import cosmetics on Japan and Asia's market is reflected in the number of international exhibitors with European like France, Italy, Poland, Germany and USA, Middle East as well as Asian Companies. You can find world famous companies like L'ERBOLARIO (Italy) MEDITERRANEAN COSMETICS (Greece) and national pavillions.

Reflecting on the continued growth of organic and natural market in Japan & Asia, distinctive and diversified brands using local ingredients of each country are presented at once. Not only using pure ingredients, also the products have some specific efficacies like anti-aging, whitening, anti-pollution, skin repair.

FOR MORE INFORMATION CLICK HERE

04 Dec 19

MARIO SACCUCCI, un personaggio poliedrico.
Mario è conosciuto in quanto serio professionista, nonché fondatore, insieme a BEA, della Saccucci Masterclass, dal 1969, nel quartiere Eur di Roma e Presidente dell’ARA (Accademia Romana Acconciature).
Precursore del caschetto e della piega a phon, con conseguente abolizione del casco per asciugatura, a Mario si riconoscono creazioni quali il “caschetto maculato”, con macchie di colore che creano disegni e sfumature diversi a seconda dei movimenti.
Mario inoltre, a dimostrazione dall’indole artistica che lo contraddistingue, è amante della fotografia, della pittura e della musica, elemento essenziale della sua vita e sempre presente all’interno del salone.

SACCUCCI Masterclass è in copertina!

BEAUTY BAZAR FASHION è lo short magazine dedicato alla moda-capelli di tendenza e SACCUCCI si è aggiudicato la copertina di questo numero.

Sfoglia on line la rivista

SACCUCCI Masterclass
Viale Città d’Europa, 857 - ROMA (RM) - Italy
Tel. + 39 06 52200413 - 06 52200386

04 Dec 19
Ashley Haynes & Charlotte Oldfield

Aurum was inspired by rare metals and we wanted this to symbolise wealth, adding an expensive feel to the collection. Using this as our colour foundation,  we wanted to work with a commercial softness to the styling and create something that looked effortless and achievable

Ph: Jack Eames
Make-up: Megumi Matsuno
Styling: Magdalena Jacobs

hair-collections

03 Dec 19
Miguel Ròdenas

Find put the latest hair collection, called Nerthus, made by Miguel Ròdenas international hairstylist.

Ph: Luis Vidal
Make-up: Asun Medina

hair-collections

Encyclopedic hair website


Kuaförler güzellik ve estetik salonlarında saç sağlığına özen gösterir, moda-saç fotoğrafları için stil saç modelleri ve saç bakım ürünleri satışı ile.

İlgili Konular

Kuaförler sözlüğü

Extensionhumanhair.com, kuaförler, saç, sağlık, güzellik salonları, saç moda fotoğrafları, saç modelleri, estetik, satış, kellik bakımı, Extensionhumanhair.com, saç düşme, boyama, güneş vuruşları, balayages, meches, shatush, deja-vu, Extensionhumanhair.com, kuaför ekipmanları, profesyonel saç kurutma makineleri, saç düzlükleri, saç kesimi, demir kıvırma, saç fırçaları, taraklar, güzellik salonu aksesuarları, profesyonel saç ürünleri, Extensionhumanhair.com, yenilik;agraves; kuaför aksesuarları, estetik araçlar, saç iyon plakası, başlıkkadın, saç kafaları, saç bukleler, afro örgü, saç kesme makas, klipleri ile doğal saç uzantıları, Extensionhumanhair.com, makas, kuaförler için yönetim yazılımı, saç rengi klasörleri, dvd saç kesimi, matsusaki makas, güzellik salonu koltuk, tek kullanımlık öğeler, saç uzatma ekipmanları, profesyonel kuaför makası, Extensionhumanhair.com, saç örgüleri, sterilizatör, meches için alüminyum folyo, hairdryers, toupets, doğal saç peruk, bronzlaşma lambaları, üretim tek kullanımlık öğeler, tnt olmayan dokuma kumaş, Extensionhumanhair.com, tek kullanımlık kimono, tek pelerin, kuaför giyim, iyon saç kurutma makineleri, kuaför, estetik, çanta saç plakaları, güzellik, site resmi, Extensionhumanhair.com, novità, saç, İtalya'da yapılan, kuaförler için saç kurutma kask

X

privacy